CHARYTATYWNIE OD KULIS

by - 22:40:00

 Półtora miesiąca temu pojawiła się w mojej głowie myśl. Myśli wbrew pozorom to pojawia się wiele, ale większość z nich jak szybko się pojawia, to równie szybko zanika. Ta nie dała mi jednak spokoju.

Chciałam zorganizować coś, co promowałoby nasze schronisko i podopiecznych, tu pojawił się pomysł zorganizowania festynu. Nie dawało mi to spokoju, aż przyszedł dzień, kiedy stwierdziłam, że jeśli mam zamiar coś zorganizować, to nie mogę tego wiecznie przekładać na jutro. I tak ruszyła cała machina. Mnóstwo meili, zapytań, stresów. Dlaczego tak późno? Trzeba rok wcześniej! Tego nie można! Tego potrzeba! Głowa boli mnie do dziś. Ale udało się. Z zerowym budżetem, bez wsparcia wielkich firm. Wystąpią Marta Podulka oraz Aicha i Asteya. Nie rzucały "cenami promocyjnymi", po prostu postanowiły przybyć od tak. Bo ludziom się pomaga, a zwierzakom już szczególnie.Teraz siedzę po nocach, bo jak to zwykle bywa, wszystko sypie się na dwa dni przed. Pełno mam kłód  pod nogami, ale jeśli choć jeden psiak znajdzie dzięki temu kochający dom, to było warto!

Jeśli wam chodzi po głowie podobna myśl, chcecie komuś pomóc, coś zorganizować.... wszystko się da! Trzeba tylko chcieć i uzbroić się w karabin z pociskami cierpliwości. Reszta sama przyjdzie.

Dziękuję tym, którzy mnie nie zbyli pomagają  :) A wszystkich z moich okolic zapraszam na nasz pierwszy festyn. Oby pogoda dopisała!

You May Also Like

1 komentarzy

  1. Gdybym tylko miała dobry dojazd do Jastrzębia to z pewnością wpadłabym na festyn!. Świetna inicjatywa :)

    OdpowiedzUsuńSpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)