Fotobudka na weselu.

by - 16:00:00Na współczesnym weselu można mieć wszystko: pokazy barmańskie, sztucznych ogni, grupową naukę tańca, animatorkę dla dzieci i mnóstwo innych rzeczy. Jest w czym wybierać. Problem w tym, żeby z własnego wesela nie zrobić cyrku i.... nie zbankrutować. Coraz popularniejszą atrakcją staje się fotobudka. Koszt jej wynajęcia waha się w granicach od 700 do 1500zł. 

Można to zrobić trochę inaczej. Przynajmniej tak to wyobrażam sobie na swoim weselu. Zamiast profesjonalnej fotobudki... zrobię sobie własną :)

www.andyqaines.com

www.weddingwindow.com

www.mebophoto.com

www.dreamirishwedding.com

www.frenchweddingstyle.com
www.rowellphoto.com
Do stworzenia takiej fotobudki nie potrzebujemy specjalnych pomieszczeń, boksów... wystarczy zwykły stolik i odrobina kreatywności. Na tak przygotowanym stoliku goście znajdą pomocne akcesoria. To oni zdecydują co i jak ewentualnie wykorzystać. W internecie znajdziecie mnóstwo pomysłów i gotowych szablonów, dzięki którym przygotowanie takiego stolika to żaden problem.

www.italianweddingevent.com

www.picstopin.com
Do wykonywania zdjęć można użyć jednorazowych aparatów, my będziemy chcieli skorzystać z Fuji Instax Mini 7. Dzięki niemu goście natychmiast otrzymają małe zdjęcie, które będą mogli następnie umieścić w przygotowanej do tego księgi gości. Do tego kilka zabawnych naklejek i mamy nadzieję, że uda się stworzyć niepowtarzalną i wyjątkową pamiątkę z tego pięknego dnia :)

www.wired.com
www.instaxmanila.com

A co sprawdziło się na waszych weselach? Macie jakieś swoje must have, bez którego wasz impreza nie byłaby tak dobra? Ja jeszcze ciągle przed, chętnie poznam inne, ciekawe propozycje :)

You May Also Like

4 komentarzy

 1. Taka fotobudka ręcznie robiona może być wspaniale spersonalizowana :) Bardzo takie lubię:) Będziecie zamawiać lub robić tło do niej? Poza fotobudkami lubię różnego rodzaju i pomysłu "candy bary" - słodkie, słone, z napojami... Super wyglądają też kąciki wspomnień, kąciki z księgą gości (można je połączyć z fotobudką), kąciki odpoczynku, kąciki gier :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wszystko mamy w planach zrobić sami :)

   Usuń
 2. Zrobie ci foto booth zamowimy z belfastu za 100 £ :)

  OdpowiedzUsuńSpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)