Nju ceny, nju oferty czyli nju mobile moim zdaniem.

by - 22:03:00Choć żółty potworek opanował telewizję jakiś czas temu, dopiero teraz postanowiłam przyjrzeć się bliżej ofercie nju mobile.

Tak się składa, że ostatnimi czasy wykonujemy coraz więcej połączeń, co generuje dodatkowe koszta na telefonie. Im bliżej ślubu, tym bardziej zależy nam, by w jakimś stopniu je obniżyć. I jak się okazuje, ja- dotąd oporna na wszelkie tego typu promocje, postanowiłam przenieść swój numer do nju mobile. Tzn. póki co, przeniosłam tam Lubego, ja muszę czekać na koniec swoich zobowiązań :(
Co daje nam nju mobile?


Abonament. Brrrrr... aż się trzepię na samo słowo. Nigdy nie chciałam oferty na abonament! Ale.. w nju wygląda to całkiem inaczej niż w standardowych opcjach. Podpisujesz umowę na czas nieokreślony, nie płacisz aktywacji (  w zamian  za e-fakturę) i w każdej chwili możesz powiedzieć "żegnam!" bez wielkiego bólu.

I te ceny.. naprawdę rewelacyjne. Na dzień dzisiejszy.. oferta lepsza niż osławiony PLAY.

Z czego składa się abonament? Z tego co chcesz ;-) Ale co najważniejsze, nie przekroczysz nigdy 57 zł.

Kwota dzieli się na:

maksymalnie 19 zł za rozmowy z wszystkimi numerami komórkowymi (bez limitu)

maksymalnie 10 zł na rozmowy z numerami stacjonarnymi (bez limitu)

maksymalnie 19 zł na internet ( do 1 GB)

maksymalnie 9 zł za smsy/mmsy (bez limitu)

To co najlepsze to fakt, iż nie jesteśmy zobowiązani do comiesięcznej opłaty w wysokości 57zł. To ile zapłacimy, zależy od nas. Najmniejszy rachunek może wynosić 9zł... ale jeśli będziesz "gadać bez końca", smsować, korzystać z internetu... to i tak ostatecznie zapłacisz najwyżej 57 zł.

Przykładowo:

Jeśli w miesiącu wykorzystasz np. 300 minut do innych sieci komórkowych,  wygadasz 20 minut na połączenia z stacjonarnym telefonem babci, wyślesz 50 smsów i 5 mmsów, a do tego wykorzystasz 5MB internetu to twój rachunek wyniesie 29,20 zł. Jeśli dodatkowo włączysz sobie pakiet internetowy za 5 zł (350MB) lub 7zł (  700MB) to za internet zapłacisz mniej, a ilość MB starczy większości użytkowników.Jakieś wady?

Hmmm.... wg mnie, póki co nie ma żadnych. Minusem jest fakt, iż z oferty nie mogą skorzystać firmy i tym samym podpiąć sobie faktury do kosztów.  Cała oferta jest dostępna online, nie ma salonu do którego moglibyśmy iść wyżalić się pani przy biurku, choć dla mnie to zdecydowany plus ;)

Mimo, że to nie jest artykuł  sponsorowany... wszystkim  szukającym oszczędności serdecznie polecam ofertę nju mobile. Oczywiście w tej ofercie nie kupimy usługi z telefonem, ale jako osoba będąca niegdyś bliska tego tematu powtórzę, że telefony kupuje się w sklepach, a nie u operatorów. Koniec kropka, pa :) Za jakiś czas zdam relacje, jak się oferta sprawuje!You May Also Like

1 komentarzy

  1. Rzeczywiście, patrząc obiektywnie, oferta Nju jest jak na razie bezkonkurencyjna na polskim rynku. Nawet Play nie ma tak korzystnych ofert.

    OdpowiedzUsuńSpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)