Czy zostaniesz moją Druhną? DIY-pudełko dla Świadkowej

by - 20:10:00


W dniu ślubu Pani Młodej oprócz świeżo upieczonego męża, towarzysza jej również świadkowa czy świadek. Jedni podchodzą do tego bardziej emocjonalnie, drudzy po prostu wybierają kogoś, kto spełni po prostu swój obowiązek i podpisze się we skazanym miejscu.

Dla mnie świadek to przede wszystkim osoba, której będę mogła się zwierzyć i doradzić w kwestiach ślubnych i nie tylko. Na moim ślubie chciałabym, żeby oprócz Świadkowej, towarzyszyły mi również dwie Druhny. Będzie mi miło, jeśli dziewczyny nie odmówią i zgodzą się mi pomóc w przygotowaniach do tego najważniejszego dnia :) Idąc śladami zagranicznych koleżanek, postanowiłam zapytać o zgodę w nieco inny sposób.

W internecie znajdziemy mnóstwo tego typu pomysłów, mnie do gustu przypadły te wykonane przez lufcikblog.

Wzór pudełka rozrysowałam na dużym brystolu. Zrezygnowałam z nożyczek i całość wycięłam za pomocą linijki i nożyka do tapet :) Miejsca zagięć przejechałam tępą stroną zwykłego noża, dzięki czemu zaginanie poszło mi całkiem sprawnie, nie gniotąc przy tym samego kartonu.

Na twardszym papierze wydrukowałam kilka inspiracji i informacji dotyczących ślubu. Do całości dorzuciłam lakier w kolorze przewodnim i turkusowe bransoletki.Na koniec dokleiłam kartki z zapytaniem, zamknęłam pudełka i przewiązałam je pudrową wstążką. Teraz wystarczy je tylko wręczyć odpowiednim osobom. Mam nadzieję, że się spodobają :)
Chcesz być na bieżąco? Zapraszam na mój facebook.

You May Also Like

3 komentarzy

 1. Ola pudełka są rewelacyjne! Na żywo jeszcze piękniejsze! Brak słów:-) aaa i jeszcze raz bardzo dziękuję za to wyróżnienie:$

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie Ci to wyszło!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zainspirowana tym pomysłem postanowiłam stworzyć coś podobnego :)

  Czy jest szansa, na zamieszenie, przesłanie wzoru pudełka? Będę bardzo wdzięczna,

  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuńSpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)