Słodki stół na wesele

by - 15:26:00Wracam do was po krótkiej przerwie. Tym razem chciałbym zaprezentować wam, zresztą  coraz popularniejszy  w naszym kraju, trend na tworzenie "słodkiego stołu" na weselu. 

 Powoli zastępują one typowe patery z ciastem, zachęcając gości do próbowania rozmaitych słodkości, a nie rzadko same stoły,  stają się słodką ozdobą przyjęcia :)  Sposobów na stworzenie takiego stołu jest całe mnóstwo. Tak naprawdę wszystko zależy od naszej pomysłowości i inwencji twórczej.  Na słodkim stole mogą pojawić się różne pralinki, czekoladki, cukierki, a nawet żelki, słowem: kto, co lubi. Możemy umieścić także popularną już czekoladową fontannę.

Poniżej przedstawiam kilka inspiracji:

źródło: www.venuesafari.com

źródło: www.weddingdaypin.comźródło: www.sandcastlesandpapercrowns.blogspot.com


źródło: www.mazelmoments.com

żródło: www.blog.wytworniaslubow.pl

źródło: www.ncplanner.wordpress.com


Słodki stół może nawiązywać do koloru/motywu przewodniego, albo stanowić odrębną, wyjątkową całość. Fioletowe śluby były w zeszłym roku bardzo modne :)

źródło: www.siwaszkiewicz.blogspot.com

Słodki stół można ozdobić równie słodkimi dodatkami :)


źródło: www.followpics.com

źródło: www.onefabday.com

źródło: www.contemporanybride.com

źródło: www.icaimagines.blogspot.com
źródło: www.shefinds.com


żródło: www.theswishlist.com

źródło: blog.tailored.co


Pamiętacie jak wspominałam ostatnio, że będę systematycznie kompletować w pudełku wszystkie dekoracje i pierdołki, które będę chciała wykorzystać w dekoracji sali i stołów? 

Pierwszą rzeczą jest biała ramka na zdjęcie, którą postawię obok księgi gości, albo właśnie na słodkim stole. Dopadłam ja w PEPCO za 9,99zł.Spotkaliście się już z czymś takim na weselu? Myślicie, że są w stanie zawładnąć polskimi weselami równie mocno jak wiejskie stoły? Czekam na opinie! :)


Pozdrawiam,
Ola.

You May Also Like

1 komentarzy

  1. U mnie będzie i słodki, i wiejski :)

    OdpowiedzUsuńSpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)