WIOSENNE WIETRZENIE SZAFY- relacja.

by - 21:38:00W ubiegły weekend miałam przyjemność uczestniczyć w Wiosennym wietrzeniu szafy w Willi Słonecznej w Dębowcu. Byłam na takiej imprezie po raz pierwszy i przyznam szczerze, że z początku nie wiedziałam czego się spodziewać i jak  sama mam się zachować. Co? Gdzie? Jak?!  Na jakich zasadach mogę się wymieniać?! Czy mogę coś kupić? Nieśmiało podchodziłam do pierwszych wieszaków... a później wszystko samo poszło gładko.


Wymianom nie było końca. A to ta miała ładną spódniczkę, a to dwa stoiska dalej widziałam śliczną bluzeczkę, a tu się człowiek jeszcze zastanawiał, na co mógłby się wymienić, a tu już byłam ale nie zauważyłam tej świetnej sukienki.... istne szaleństwo!

willasloneczna.pl

willasloneczna.pl

 Przygotowania naszej części :)
willasloneczna.pl
willasloneczna.pl


Upolowałam kilka rzeczy, kilka swoich oddałam, jeszcze inne odsprzedałam. Najbardziej jestem zadowolona z czarno-czerwonych szpilek z Zary. Wprawdzie to stara kolekcja, ale buty praktycznie nie miały śladów użytkowania. Do tego to był mój rozmiar. Prawda, że to przeznaczenie?

Oprócz samej wymiany na dziewczyny czekały porady makijażystki czy brafitterki, w chwilach przerwy miedzy jednym,a drugim mierzeniem czekał obficie nastawiony bar sałatkowy czy pyszna, aromatyczna kawa. A Willa to miejsce szczególne. Gdzie, jeśli nie tu, najlepiej oddać się chwilom relaksu? Cisza, spokój, leżaki, słoneczna kąpiel... słowem słodkie lenistwo :) Oj, zaczarowało mnie to miejsce szczególnie mocno.

willasloneczna.pl
willasloneczna.pl

willasloneczna.pl

Tymczasem wydawać by się mogło, że miejsca w szafie powinno być nieco więcej... a szafa jak się nie zamykała, tak nie zamyka się dalej :)


You May Also Like

1 komentarzy

  1. :) buty są przepiękne! ja ich nie widziałam. ale i tak wróciłam z fantastycznymi łupami i już w nich śmigam po mieście :) szał pozdrawiam Cię

    OdpowiedzUsuńSpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)