CO ZAMIAST WINIETEK NA WESELU? NUMERY NA STOŁY !

by - 20:00:00
Wizytówki na weselu nie dziwią już nikogo. Kiedy dla jednych są zbędne, dla drugich są nieocenioną pomocą w zapanowaniu nad weselnym porządkiem. Wiedzą to wszyscy, którzy choć raz próbowali rozmieścić swoich gości. Obok wizytówek, dość ciekawą i może wygodniejszą opcją wydaje się numeracja stolików. Sprawdza szczególnie w miejscach, w których mamy do dyspozycji okrągłe, czy też prostokątne stoliki. Wówczas do danego stolika przypisujemy grupę 8-10 osób, pozostawiając im przy tym możliwość wyboru już konkretnego miejsca. Przed wejściem stawiamy tablicę z rozkładem poszczególnych stolików i listą przypisanych do nich gości.


onefabday.com


Numeracja stoików może stać się przy okazji świetnym elementem dekoracyjnym. W zależności czy to wesele w stylu rustykalnym, glamour, nowoczesnym: wystarczy odpowiednia oprawa i pomysł, by zastąpić bardziej wymyślne kompozycje.

Można skorzystać z gotowych szablonów, można zaprojektować własne, dopasowane np. do tematu przewodniego.... wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszej kreatywności! Na biurkowym facebooku możecie ściągnąć sobie gotowe szablony. Wystarczy je wydrukować, włożyć do ramki ( najpopularniejsze to TOLSBY, dostępne w Ikei ) i gotowe! Ramkę możecie też przewiązać wstążką dopasowaną do koloru bukietu, dzięki czemu będzie współgrać z resztą dekoracji.


 
ballethemagazine.com


A może szukasz czegoś bardziej kreatywnego? Poniżej przedstawiam wam kilka wariacji na temat weselnych stolików. Dla każdego coś dobrego :)


blogtheweddingofmydreams.co.uk

diywedding.org

pinterest.com

onefabday.com


juxtapost.com

bridalwave.tu

tradesy.com

catezilly.co.uk

pinterest.com

oncewed.com

itsabdirdeselfie.com

betsywhite.com

confetti.ie

ninnephotography.com

celebritystyleweddings.com

onewed.com

blogmybride.com

weddingbycolor.com

unitedwithlove.com

hgtv.com

meenaluwedding.blogspot.com

ilovefarmweddings.com

diyweddinggsmag.com

You May Also Like

0 komentarzySpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)