Rozświetl się na lato! REVLON Bare It All

by - 21:06:00
Wcześniej nigdy nie korzystałam z rozświetlaczy, szczerze mówiąc, nie bardzo wiedziałam gdzie i jak go nakładać. Stwierdziłam, że zaryzkuję i odważyłam się na swój pierwszy raz :) Wybrałam na to spotkanie kremowy rozświetlacz firmy REVLON Bare It All. Ciężko go u nas dostać, mnie udało się na allegro :) O dziwo, w odcieniu pink-a-boo.

Kosmetyk mieści się w wygodnej, przeźroczystej tubce, dzięki czemu widzimy jak wiele nam go jeszcze pozostało. Jest przy tym bardzo wydajny, swój stosuję już dobre kilka miesięcy, a na zdjęciach widać, ile go jeszcze pozostało. Na koniec zawsze można przeciąć tubkę i dostać się do resztek zawartości.


 
 
 


Są dostępne dwa odcienie. Ja wybrałam ten jaśniejszy.


cafemakeup.blogspot.com


Wystarczy tylko odrobina kosmetyku. Poniżej, chciałam wam pokazać jego konsystencję.Okazało się, że rozświetlanie nie boli, przynajmniej z Revlonem. Obawiałam się mocnego, brokatowego efektu rodem z kiepskich dyskotek, ale zostałam miło zaskoczona. Już odrobina rozświetlacza wystarczy do podkreślenia i zaznaczenia wybranej części twarzy. Sami decydujemy jak wiele kosmetyku nakładamy i jaki efekt tworzymy. Chociaż trudno tu w jakikolwiek sposób przesadzić.  Czasami nakładam go jako cień do powiek, dzięki czemu zyskuję świeży, dziewczęcy wygląd.


Na koniec mała ściąga, gdzie nakładamy rozświetlacz:lesdeuxbells.blogspot.comMoim zdaniem świetna rzecz, którą warto wypróbować.A wy stosujecie jakieś rozświetlacze? 
Polecacie coś?

You May Also Like

0 komentarzySpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)