Save The Date po polsku.

by - 22:50:00

Kto obserwuje mój profil na instagramie wie już, że jakiś czas temu poszły w świat nasze pierwsze Save the Date. Kto jeszcze się z tym nie spotkał podpowiadam: są to zawiadomienia wysyłane do naszych bliskich, w których prosimy ich o zarezerwowanie dla nas konkretnego dnia. Na nasz ślub, rzecz jasna! :)  Nie ma w nich jeszcze informacji o szczegółach przyjęcia, ale pozwala krewnym przede wszystkim zaplanować swój czas. Przydaje się to szczególnie podczas wesel organizowanych latem- większość urlopów trzeba bowiem planować już na początku roku, albo tak jak w naszym przypadku, kiedy wesele organizuje się w inny dzień niż sobota i większość ludzi spędza ten dzień normalnie w pracy. Gdy dochodzi do tego fakt, że wielu gości mieszka za granicą- wysłanie takich powiadomień wydaje się całkiem rozsądne.


W swoich Save the Date użyłam zdjęć zrealizowanych podczas sesji narzeczeńskiej, którą mieliście okazję już tu oglądać. Kilka wstawek graficznych, napis, koperta... i to wszystko :) Do naszych dopisaliśmy dodatkowo informację o zamiarze dosłania oficjalnych zaproszeń.


 


Ciekawa jestem jak wam się  podoba pomysł na wcześniejsze informowanie rodziny o weselu? A może ktoś z was już z czegoś podobnego korzystał?You May Also Like

1 komentarzySpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)