FARBA TABLICOWA W KUCHNI I NIE TYLKO

by - 23:10:00


Od jakiegoś czasu jestem oczarowana możliwościami farby

Jakiś czas temu dość mocno chodziły za mną kredowe tabliczki, jedną wykorzystałam podczas sesji narzeczeńskiej i mam zamiar użyć jej jeszcze do dekoracji sali weselnej, inne oczami wyobraźni wieszałam w swojej przyszłej kuchni. Jeszcze nie skończyła się pierwsza miłość, a już pojawiła się nowa i skradła moje serce w całości. Mowa o farbie tablicowej. Jestem oczarowana możliwościami jej zastosowania i przebieram nogami z niecierpliwości by zastosować ją w którymś z dostępnych mi pomieszczeń.

Jednym z najbardziej popularnych miejsc na farbę tablicową jest kuchnia. W takim też miejscu pojawiła się u mojej przyszłej Druhny :) Można na niej wypisać plan dnia, przepisy na dania czy desery, czy wykorzystać jako miejsce pozostawiania wiadomości przez domowników. Zobaczcie sami:

 
 
Oprócz kuchni, farba świetnie sprawdzi się również w salonie, czy w pokoju dziecięcym. Które dziecko nie marzyło o tablicy w swoim pokoju?Farbą można pomalować również kuchenne słoiki, kubki, stoliki czy inne przedmioty, które dosłownie wpadną nam w ręce :) Świetnie sprawdzi się również na dekoracji sali weselnej.
A wam jak się podoba farba tablicowa? Ciekawa jestem waszej opinii i pomysłów.


źródło zdjęć: pinterest

You May Also Like

2 komentarzy

  1. fajny pomysl ale jak sie umie rysowac, albo do pokoju dzieci.

    OdpowiedzUsuń
  2. Widzę zdjęcie katalogowe baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo dobrze znanej mi farby ;) Powinnam ją nawet w przyszłym tygodniu testować jak dobrze pójdzie.

    OdpowiedzUsuńSpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)