INSTAGRAMOWO #4

by - 16:03:00Od ostatniego instagramowego posta minęły już całe wieki (od jakiegokolwiek zresztą :), więc dziś na blogu szybki przegląd dla wszystkich tych, którzy nie obserwują mojego konta. A nazbierało się tego, oj nazbierało...

...przede wszystkich od ostatniego razu zdążyłam zmienić stan cywilny. To ostatnie takie ładne zdjęcia chyba... w końcu teraz same pranie, sprzątanie, gotowanie...


Na instagramie pojawiły się też zdjęcia niektórych moich ślubnych dekoracji, coś więcej o nich możecie poczytać tutaj  i tutaj.


Tęsknie za latem! Ja wiem, że do wiosny jeszcze sporo czasu, ale już tęsknie za krótkimi spodenkami, przejażdżkami ze zdjętym dachem, wypadami na koncerty czy słodkim nicnierobieniem. Lato wróć!!!


Ostatnimi czasy wpadło mi też kilka nowych kosmetyków do przetestowania. W najbliższym czasie szykuje się recenzja kolejnej serii z Ziaji, na którą już teraz zapraszam :)

Oprócz tego zdjęcia z moich wypadów, zakupów, czasu wolnego.. na instagramie bywam zdecydowanie częściej niż na blogu :)


Ostatnio kompletnie nie liczę żadnych kalorii, jem wszystko i wszędzie i co najważniejsze, dobrze mi z tym :)*


W chłodne, deszczowe wieczory towarzyszy mi moja największa przylepa i nie żebym narzekała, ale to on namawia mnie do złego! Ja tylko biorę z niego przykład!Więcej możecie zobaczyć na moim koncie @nabiurkuoli -zapraszam!* nie no dobra, trochę zrzucić by się przydało :)

You May Also Like

1 komentarzySpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)