GADŻETY I DODATKI, KTÓRE PRZYGARNĘŁABYM DO SALONU

by - 12:35:00Małymi krokami zbliżamy się powoli do końca remontu i nareszcie, po kilkunastu dniach zdzierania tapet, kładzenia gładzi czy paneli, można przejść do przyjemniejszej części uzupełniania pokojów dodatkami. Remont miał być prosty i nie mógł zrujnować budżetu, z dodatkami jest podobnie, ale w sumie nikt nie każe kupować mi wszystkiego naraz :)


Przedstawiam wam listę dodatków i gadżetów, które przewinęły się w trakcie moich poszukiwań i zwróciły moją uwagę. Część z nich grzeje już miejsce w moich kartonach i cierpliwie czekają na swoje miejsce na półce, część z chęcią bym jeszcze przygarnęła.

Motywy łosia/jelenia zdominowały wnętrza i nie ukrywam, że fakt ten bardzo mi się podoba. Ciekawe zegary, doniczki, półki, a nawet chlebak-bo w kuchni otwartej na salon dodatki są równie ważne, jak te w salonie :)
1.fabrykaform.pl
2.fabrykaform.pl
3.9design.pl
4. fabrykaform.pl
5. delife.pl
6. 9design.pl
7. 9design.pl
8. lepukka.pl
9. farbykaform.pl


W końcu moje parapety doczekają się ciekawych doniczek i sukulentów! Część zapewne kupię, niektóre mam zamiar wykonać sama, czym się pewnie za jakiś czas tutaj pochwalę :)

1. mybaze.com
2. mybaze.com
3. mybaze.com
4. mybaze.com
5.scandishop.pl
6. bonami.pl
7.H&M Home
8. mybaze.com
9. sfmeble.pl

W naszym salonie i sypialni ciągle brakuje jeszcze lamp. Najchętniej kazałabym wybrać je komuś innemu, bo sama najchętniej przygarnęłabym wszystkie. Bardzo podobają mi się wielkie lampy fabryczne czy typowo loftowe, ale za chiny ludowe nie sprawdzą się w moim małym salonie, muszę znaleźć kompromis!


1. exitodesign.pl 
2.mybaze.com  
3..ikea.com 
4.ikea.com 
5.lumenpro.pl 
6. fabrykaform.pl    
7.sfmeble.pl   
8. customform.pl  
9. fabrykaform.pl 

Jak na remont, który robimy sami z pomocą przyjaciół udało się nam uniknąć kilku wpadek, natomiast nie przemyślałam jednej rzeczy, przez którą mój obraz w głowie pękł niczym bańka mydlana i tym sposobem muszę znaleźć mały, idealny stolik kawowy. Tak, żeby mąż nie marudził, że nie ma na czym kawy położyć, a żeby nie zajął przy okazji sporo cennego miejsca.1. mybaze.com
2.mybaze.com
3.mybaze.com
4.mybaze.com
5. mybaze.com
6.mybaze.com
7.sfmeble.pl
8. H&M Home
9.H&M Home

Nidy tak bardzo nie cieszyłam się z rzeczy kupowanych do domu! W końcu mogę je wybrać takie jakie chcę, do wnętrza w którym przede wszystkim dobrze się czuję. Pewnie gdybym miała w planach budować właśnie swój dom czy kupić nowe, większe mieszkanie na remont wydałabym sporo więcej bo pewnie zupełnie inne rzeczy bym do niego wybierała, ale póki co jest mi dobrze i mam nadzieję, że zbyt szybko mi się nie znudzi :)

1.cottonlamps.com
2.dawanda.pl
3.scandishop.pl
4.scandishop.pl
5.livebeautifully.pl
6. livebeautifully.pl
7. livebeautifully.pl
8.sfmeble.pl
9. dawanda.pl

A może sami jesteście w trakcie remontu, albo wzdychacie do dodatków, które macie zamiar upolować? Z chęcią zobaczę wszystkie ciekawe inspiracje! Enjoy!

You May Also Like

1 komentarzy

  1. Zażyczyłam sobie te doniczki pod choinkę :D Są świetne, robione ręcznie w Polsce! A osoby z forrest design są przesympatyczne i pomocne. Tylko najgorsze w tym wszystkim jest to, że będę mogła je dopiero w pełni wyeksponować dopiero w lecie, jak już wprowadzimy się do naszego domu...

    OdpowiedzUsuńSpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)