PATENT NA NISKOBUDŻETOWĄ TOALETKĘ

by - 21:04:00Długo mnie nie było, to prawda, ale na usprawiedliwienie wracam do was z niezłym tipem! Dzisiejszy post dedykuję wszystkim kobietom marzącym o własnej toaletce w sypialni-ale jeśli napatoczy się tu przy okazji jakiś reprezentant płci brzydkiej, nic straconego-będzie miał okazję zapunktować u swojej dziewczyny :)


Toaletka powstała przy okazji przygotowywania jednego z mieszkań na sprzedaż- zupełnie puste mieszkanie, niewielkim kosztem należało jakoś "ożywić". Tym sposobem postanowiłam wcielić w życie pomysł z niskobudżetową toaletką. Napotkałam go w internecie, a że jest genialny w swej prostocie, postanowiłam wykorzystać go przy pierwszej lepszej okazji. Wspomniane mieszkanie spadło jak z nieba, efekty możecie zobaczyć poniżej :)
Piękne i gotowe toaletki potrafią kosztować  majątek. Tutaj cały patent polega na wykorzystaniu dwóch półek, które zastępują nam mebel. Tego typu półki znajdziecie np. w Ikei, koszt jednej wynosi ok 40 zł. Dzięki temu stworzymy miejsce na wszystkie potrzebne nam przyrządy, Górna część potrzebna na wszystko, co musi musi znaleźć się "pod ręką"a przestrzeń między pólkami możemy wykorzystać na pudełka, w których schowamy potrzebne nam akcesoria.Jeśli toaletka, to nie obędzie się bez lustra. te tutaj zakupiłam w Ikei i kosztowało ok. 25zł. Możemy wybrać inne kształty czy też lustra z dodatkowym oświetleniem.

 Całość wyniosła mnie niewiele ponad 100zł- jak wam się podoba taki efekt?You May Also Like

6 komentarzy

 1. Genialny pomysł!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne☺ I zajmuje mniej miejsca niż tradycyjna toaletka ☺

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 4. Na jakiej wysokości zamontowane są półki? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wszędzie szukałam pomysłów na toaletkę, Twój jest najlepszy ! :)) podpowiedz tylko skąd jest krzesło? :))

  OdpowiedzUsuńSpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)