DIY: 365 POWODÓW DLA KTÓRYCH CIĘ KOCHAM

by - 16:04:00Jest na blogu taki post, który mimo upływu lat, cały czas cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Post, do którego zdjęcia robiłam jeszcze kalkulatorem i który popełniłam jakieś wieki temu. Bo jakieś milion lat właśnie minęło od czasów, kiedy to swojemu (jeszcze) chłopaki, postanowiłam sprawić prezent z okazji zbliżających się walentynek. Z jego powodu nie przespałam kilka nocy, siedziałam, wymyślałam. wycinałam, zwijałam i tak oto powstał słoik z 365 powodami do kochania.

Nie ma dnia w którym nie otrzymałabym pytania czy prośby, żeby takie powody komuś przesłać lub udostępnić. Wszystko byłoby spoko, gdybym ja je tylko miała. Milion razy przejrzałam pliki na komputerze i pocztę- nie ma, przepadło w czeluściach piekielnych. ALE, z racji waszych nieustających próśb, postanowiłam się zmotywować i odtworzyć coś specjalnie dla was. Wisicie mi co najmniej dobrą kawę.
Cóż, powody które niegdyś wymyśliłam nie za bardzo nadawały się do publikacji, bo dotyczyły spraw bliskich tylko mi i mojemu facetowi. Postarałam się więc stworzyć jak najbardziej uniwersalne hasła tak, żeby odpowiadały większości z was. Plik, który wam udostępniam można edytować, na końcu listy zostawiłam więc kilka pustych okienek, w których możecie dopisać tylko te wasze, wyjątkowe powody.


Wszystkie powody znajdziecie tutaj.
Poniżej wrzucam wam też kilka grafik, które możecie pobrać, wydrukować i zainstalować na waszym słoiku. Nie ma miejsca na wymówki- daję wam  cały, kompletny prezent do zrobienia. Jedyne co musicie zrobić to pobrać plik, uzupełnić kilka ostatnich okienek, wydrukować, wyciąć i poskładać czy też pozwijać jak w mojej wersji. Wielkość okienek czy czcionkę możecie dowolnie przerabiać i dopasować pod siebie. Prościej się już nie da!
Tak prezentuje się mój słoik . Do swojej wersji  możecie powrzucać też jakieś słodkości- będzie nie tylko ładne, ale i smacznie :)  Takie prezent świetnie sprawdzi się nie tylko z okazji walentynek, ale z okazji wszelkich rocznic czy waszych innych, wspólnych świąt. Nie masz jeszcze prezentu? Sio do drukarki! Powodzenia!

You May Also Like

1 komentarzy

  1. Rewelacyjny pomysł!!!! Sama utknęłam na 112 powodzie! Niby jest tyle różnych powodów a potem ma się wrażenie, że wszystkie takie same

    OdpowiedzUsuńSpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)