Proste dekoracje na Halloween.

by - 23:50:00


Jeśli są jakieś tradycje, których zazdroszczę innym krajom, to właśnie obchodzenie Halloween. Straszne imprezy, strojenie domów, szukanie przebrań, "cukierek, albo życie!" i to wszystko zupełnie na legalu :) Wszystkich hejtujących mnie za uwielbienie do hamerykańskiego Halloween, uspokoję: nasze święto ma zupełnie inny charakter, nie neguję go, ale to dla mnie dwie różne bajki, stąd nie biorę nawet za ich porównywanie:)

Wracając do naszej strasznej imprezy. Niedawno pokazałam wam szybki sposób na magiczny wywar czarownic, jeszcze wcześniej krem z dyni, które świetnie sprawdzą się na halloweenowym stole. Do wszystkiego brakuje jeszcze odpowiedniego wystroju.

Zatem coś dla tych, którzy w ostatniej chwili zdecydowali się na zorganizowanie imprezy z okazji Halloween, a kompletnie nie wiedzą jak szybko i efektownie stworzyć odpowiedni  do tego klimat. Poniżej znajdziecie kilka najprostszych i najszybszych propozycji.

Czasami najprostsze jest najlepsze ;)


1. Pająk z worka na śmieci. Jeden wypełniasz czymkolwiek,  reszta służy nam za pajęcze nogi. Od tego gdzie go powiesisz zależy, jaki efekt osiągniesz.

www.architecturereastdesigns.com

 2. Z worków na śmieci możemy zrobić również mroczne i efektowne wejście na naszą imprezę :)


sunshinescreations.com

3. Słoik niczym mumia? A dlaczego nie? Owijasz bandażem, doklejasz oczy, do środka wkładasz świeczkę i świetny efekt murowany :)

www.parentdish.ca

 4. Szybkie wzory z papieru. Wystarczy wydrukować i wyciąć. Nic bardziej prostszego, jednak najlepszy efekt uzyskamy dzięki dużej ilości. Mogą to być nietoperze, pająki, które umieszczamy w widocznym miejscu, np. na ścianie.

snappypixels.com

5. Stary styropian za pomocą noża i farb zamieniamy w cmentarny nagrobek. Jeśli jesteśmy kiepscy w ładnym wycinaniu, nic nie szkodzi :) Stary, zniszczony nagrobek wygląda przecież jeszcze lepiej ;)

mint.com

6. Duszki-dosłownie w każdej wersji. Czy  to wycięte z papieru, czy stworzone z prześcieradła.. Małe baloniki lub np. wydmuszki z jajek owijamy chusteczką, bandażem, itp.  Wieszamy nad głowami gości :)  


lehighvalleystyle.com
 
Ci, którzy posiadają ogród, są w jeszcze lepszej sytuacji :)

woohome.com

7.  Kto powiedział, że dekoracje muszą być tylko w domu? Takie drzwi na powitanie zaskoczą pewnie niejednego gościa . Przynajmniej wiadomo, że trafiliśmy pod dobry adres :)


theclassroomcreative.com

8. A może słodki stół w stylu Halloween?

hgtv.com

You May Also Like

1 komentarzySpodobał Ci się blog? Dodaj go do swoich ulubionych i odwiedź nasz fanpage na Facebooku :)